BAKAN ALBAYRAK’TAN “DİKKATLİ OLUN ÇAĞRISI”
Advert
Yukarı

BAKAN ALBAYRAK’TAN “DİKKATLİ OLUN ÇAĞRISI”

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, vatandaşları, kamu bankaları ile kamu katılım finans kuruluşlarının açıkladığı finansman paketlerini fırsata çevirmek isteyenlere karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

BAKAN ALBAYRAK’TAN “DİKKATLİ OLUN ÇAĞRISI”
Bu içerik 581 kez okundu.

Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi: "Yerli üretimi desteklemek ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek için 4 finansman paketi açıklayan Kamu bankaları ve kamu katılım finans kuruluşları, söz konusu finansal imkanları ürün veya hizmetlerinde fiyat artışı olarak yansıtan firmalarla çalışmayacaklarını duyurdu. Bu önemli konuda göstermiş oldukları hassasiyet için söz konusu kurumlarımızı ve yöneticilerini kutluyorum. Vatandaşlarımızı da bu vesile ile fırsatçılara karşı uyanık olmaya davet ediyor, bir kez daha tüm milletimize hayırlı ve bol kazançlar diliyorum."

 

Etiketler: BAKAN ALBAYRAK’TAN “DİKKATLİ OLUN ÇAĞRISI” bakan albayrak dikkat çağrı hazine ve maliye bakanı vatandaş
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.