Saadet Partisi Batman İl Başkanı Fırat'tan sivrisinek tepkisi
Advert
Yukarı

Saadet Partisi Batman İl Başkanı Fırat'tan sivrisinek tepkisi

Hava sıcaklığının bir anda mevsim normallerinin üzerine çıktığı Batman'da evler sivrisinek ve haşerelerle doldu.

Saadet Partisi Batman İl Başkanı Fırat'tan sivrisinek tepkisi
Bu içerik 788 kez okundu.

Evlerin havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan sivrisinek ve haşerelerden geçilmez olduğunu belirten Saadet Partisi Batman İl Başkanı Mehmet Fırat, Batman Belediyesine isyan ederek "Belediye ne iş yapıyor?" diye sordu.

Halkın sinek ve böceklerle mücadele ettiğini belirten Fırat, "Ramazan Bayramına girmek üzere olduğumuz şu günlerde bütün dünyayı saran Coronavirus endişesi ile beraber şimdi de Batman gibi sözde modern bir kentte 500 bin insan böcek ve sineklerle mücadele etmeye başladı. Haftalardır dile getirilen ve Batman’ın her mahallesinden yükselen sesleri hiç kimse ciddiye almıyor. Kapılarımızı, pencerelerimizi maalesef açmak mümkün değil. Sivrisineklerden ve her çeşit haşereden artık ne yapacağımızı şaşırdık." dedi.

Yetkilileri göreve davet eden Fırat, "Bu kötü gidişe kimse dur demeyecek mi? Belediye ne iş yapıyor? Batman'ın tüm mahallelerinden yükselen bu şikâyetlere kimse cevap vermeyecek mi? Sayın yetkililer bir an evvel bu probleme en kısa zamanda bir çözüm bulmalıdır. Aksi halde vatandaşlar bu sıcak havalarda dışarı çıkmanın yasak olduğu günlerde bir de sinek ve sivrisinekle uğraşmak zorunda kalacak, bayram kendilerine zehir olacaktır. İlgililer bu şikâyetlere derhal çözüm bulmalı ve toplumu bu sıkıntıdan kurtarmalıdır." ifadelerini kullandı.

Etiketler: Saadet Partisi Batman İl Başkanı Fırat'tan sivrisinek tepkisi Saadet Partisi il başkanı Mehmet Fırat
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.