YURTLARDA KALANLAR MEMLEKETLERİNE GÖNDERİLDİLER
Advert
Yukarı

YURTLARDA KALANLAR MEMLEKETLERİNE GÖNDERİLDİLER

Kazakistan ve Irak’tan getirtilerek Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kız Yurdunda 14 gün boyunca karantinada kalan 162 kişi otobüslerle evlerine gönderildi.

YURTLARDA KALANLAR MEMLEKETLERİNE GÖNDERİLDİLER
Bu içerik 234 kez okundu.

AFAD ve Sağlık İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan test ve sağlık taramasından sonra tahliye olan vatandaşların memleketlerine gidecek olmanın sevincini yaşadılar.

Ramazan Bayramını aileleriyle geçirecekleri için mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar, başta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olmak üzere, Sağlık İl Müdürlüğüne, AFAD İl Müdürlüğüne, Kızılay Batman Şubesine ve yurt personellerine teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, karantina sürecinin verimli geçtiğini ve misafirlerin en iyi bir şekilde ağırlandığını söyledi.

Özperk; “Kurumumuz ve personellerimizle büyük bir özveri ile çalıştık. Tüm ihtiyaçlarını karşıladık. Bugünde Ramazan Bayramı öncesi onları evlerine uğurladık. Yurtlarımız her zaman halkımızın hizmetinde olacaktır.” dedi.

Etiketler: Kazakistan Irak’ Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kız Yurdunda 14 gün boyunca karantinada kalan 162 kişi otobüslerle evlerine gönderildi Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.