BATMAN’NI YEŞİLLENDİRME ÇALIŞMASI
Yukarı

BATMAN’NI YEŞİLLENDİRME ÇALIŞMASI

Batman Belediyesi çalışmaları hakkında tüm birim müdürlerinden tek tek brifing alan Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Park ve Bahçeler Müdürlüğünden çalışmaları hakkında bilgi aldı ve yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

BATMAN’NI YEŞİLLENDİRME ÇALIŞMASI
Bu içerik 335 kez okundu.

Batman’ın yeşillendirilmesinde büyük rol üstlenen Belediyenin her geçen gün yeşil alan oranını artırması gerektiğine dikkat çeken Belediye Başkan Vekili Şahin, kentin yeşillendirilmesini önemsediğini ifade etti.

Park ve Bahçeler Müdürlüğünün mevcut durumu hakkında müdürlük binasında Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte yerinde incelemelerde bulunan Başkan Vekili Hulusi Şahin, kentin yeşillendirilmesi, ağaçlandırılması, peyzaj çalışmaları, yeni parkların oluşturulması konusunda bilgi aldı.

Başkan Vekili Şahin daha sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü yerleşkesi içerisinde yer alan Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Müdürlüğüne bağlı kentin su ihtiyacını karşılayan su istasyonunda incelemelerde bulunarak işleyişi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

Etiketler: Batman Belediyesi Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalar yeşillendirme BATMAN’NI YEŞİLLENDİRME ÇALIŞMASI
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.