HASTANE İNCELENDİ
Yukarı

HASTANE İNCELENDİ

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür, yapımı devam eden Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

HASTANE İNCELENDİ
Bu içerik 429 kez okundu.

İnşaat alanında ve hastane binasında incelemelerde bulunan Özdemir ve Gür’e Batman İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu tarafından çalışmalara ilişkin bilgi verildi. Hastanenin en yakın zamanda bitirilip halkın hizmetine açılması için konunun takipçisi olduklarını kaydeden Özdemir ve Gür, yeni hastanelerle beraber kentin sağlık alanında rahat bir nefes alacağını söyledi. Yapılacak olan yeni yatırımlarla kenti sağlık üssüne dönüştüreceklerini belirten İl Başkanı Gür, Yeni kadın doğum ve çocuk hastanesi sonrası, eğitim araştırma hastanesi için girişimlerde bulunduklarını aktardı.

“ÇALIŞMALAR HIZLANACAK”

 Milletvekili Özdemir ise şöyle konuştu: “440 yataklı kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesinde son aşamaya gelindi. Hastanenin fiziki gerçekleşme oranı şuanda yüzde doksan seviyesinde, Covid-19 salgını sonrasında çalışmalar hızlanacaktır. En kısa zamanda yeni kadın doğum hastanesi bitirilerek yan dal uzmanları ile birlikte bu kentin sağlık alanında yükünü hafifletmeyi hedefliyoruz.”

Etiketler: AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Abdullah Akif Gür Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatı inceleme Batman sağlık Hakan Pamukçu
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.