TABLABAŞI MODERNLEŞECEK
Advert
Yukarı

TABLABAŞI MODERNLEŞECEK

Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, halk arasında Tablabaşı Pazarı olarak bilinen sabit semt pazarına giderek incelemelerde bulundu.

TABLABAŞI MODERNLEŞECEK
Bu içerik 244 kez okundu.

Pazar yerinin, Batmanlı vatandaşlar için fiziki şartların yanı sıra sıhhi koşulların da elverişli olmadığını, Batmanlılara daha güzel ve temiz, sağlıklı ortamlar yapılması için bir an önce harekete geçileceğini dile getiren Belediye Başkan Vekili Şahin’e Belediye Başkan Yardımcıları ile teknik personel de eşlik etti. Yapılacak proje ile pazar esnafının yanı sıra pazar etrafında bulunan hane halkının da pazar gürültüsünden olumsuz yönde etkilenmemesi, yazın güneşten, kışın yağmur ve kardan pazarcıların mağdur olmaması için gerekli modernizasyon çalışmalarına en kısa süre içerisinde başlanacağına dikkat çeken Başkan Vekili Şahin’in pazar yerinden çıktığını gören vatandaşlar : “Tablabaşına bugüne kadar ilk defa vali düzeyinde bir bürokratımız incelemelerde bulundu. Bizler bu ortamdan oldukça rahatsızız. Hijyen ve fiziki koşulların iyileştirilmesi için harekete geçen Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin ve ekibine teşekkür ediyoruz. Umarız bir an önce güzel bir ortamda hizmet verilir” şeklinde konuştular.

Etiketler: Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin Tablabaşı Pazarı semt pazarı TABLABAŞI MODERNLEŞECEK Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.