SAĞ-ÇEV’den kan bağışına destek
Advert
Yukarı

SAĞ-ÇEV’den kan bağışına destek

Batman Sağlık ve Çevrecilik Derneği (SAĞ-ÇEV) üyeleri kan bağışında bulunmak için Kızılay kan bağışı çadırını ziyaret etti.

SAĞ-ÇEV’den kan bağışına destek
Bu içerik 196 kez okundu.

Turgut Özel Bulvarındaki Kızılay çadırına gelen SAĞ-ÇEV üye ve gönüllüleri kan bağışında bulundu.

SAĞ-ÇEV Başkanı Sıtkı Güneş, “Üye ve gönüllülerimiz ile birlikte Kızılay genel başkanının kan stoklarının azalmasıyla ilgili yaptığı çağrıya binaen bizlerde kan bağışında bulunmaya geldik.” dedi

Kan bağışının faydalarına değinen Güneş, “Buradaki durumu göz önünde bulundurulması adına ve bizlerde sağlık çalışanı olarak destek vermek hasebiyle de buradayız. Hastanelerde oluşan kan ihtiyacı ve Kızılay’ın stoklarındaki kanın tamamen eksilmemesi adına biz burada üye ve gönüllülerimiz ile birlikte buradayız. İsteğimiz lütfen sizde gelin kan bağışında bulunun. Faydalarının çok olduğunu bildiğimiz Kan bağışı vücudumuz da olan toksin maddelerin dışarı atılmasına da vesile oluyor. Kan bağışı ayıraca yüzde doksan kalp krizinin önlenmesine ve baş ağrılarının da giderimesin vesile oluyor. Son olarak vatandaşlarıma buradan çağrıda bulunarak Kızılay’a gelip kan bağışında bulunsunlar ki kan vermek hayat kurtarmak ve cana can katmaktır. ”ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: SAĞ-ÇEV’den kan bağışına destek sağ-çev kan bağışı batman sağlık
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.