GENÇLİK HAREKETE GEÇTİ!
Yukarı

GENÇLİK HAREKETE GEÇTİ!

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki birimler harekete geçti.

GENÇLİK HAREKETE GEÇTİ!
Bu içerik 210 kez okundu.

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki birimler yeni tip koronavirüs sürecinde örnek oluşturacak bir eylemde bulundular.

‘İyilik Kanımızda Var’ kampanyasına destek vererek seferber oldular.

Kan bağışı sürecini 3 güne yayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ilk gününde Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllüleri ile ikinci gününde ise Yüksek Öğrenim Yurtları personelleri ile son gününde ise antrenörler ile seferberliklerini ilan ettiler.

Korona salgınından dolayı kan stoklarında önemli bir derecede azalma olduğunu ve her duyarlı vatandaşın muhakkak Kızılay’a kan bağışında bulunması gerektiğini belirten Mehmet Şafi Özperk, Kurum olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Ülkemizin bu zorlu sürecinde her vatandaşın elini taşın altına koyması gerekir. Bizde tüm personellerimizle 3 gün boyunca programlı bir şekilde kan bağışında bulunduk. Destek veren herkese teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.

Etiketler: Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koronavirüs İyilik Kanımızda Var’ Kan bağışı Mehmet Şafi Özperk kızılay
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.