BATMAN ESNAFI: İŞLERİMİZ DURDU
Advert
Yukarı

BATMAN ESNAFI: İŞLERİMİZ DURDU

Yaklaşık 2 aydır iş yerlerini siftahsız kapattıklarını ve bütün umutlarını bayram alışverişine bağladıklarını ifade eden Batman esnafı, 81 ilde sokağa çıkma yasağı açıklamasının ardından işlerinin bir anda kesildiğini belirtti.

BATMAN ESNAFI: İŞLERİMİZ DURDU
Bu içerik 425 kez okundu.

Bayram öncesi az da olsa piyasanın hareketlenmeye başladığını, bu nedenle ümitlerini bayram alışverişine bağladıkları için aldıkları ürünlerin ellerinde kalacağını ifade eden esnaflar, önceki yıllara oranla bu yıl hem Covid-19 salgınından dolayı hem de 4 günlük bayram yasağından dolayı iş yapamaz hale geldiklerini kaydetti. İki aydır iş yerinin kapalı olduklarını dile getiren esnaflar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 81 ilde soka çıkma yasağını açıklamasının ardından insanların alışveriş yapmak noktasında tereddütte kaldığını belirtti. Yaklaşık 2 aydır Batman halkının bayramda gelip alışveriş yapması için bir beklentilerinin olduğunu ifade eden esnaflar, bayram süresince sokağa çıkma yasağı nedeni ile aldıkları ürünlerin ellerinde kalacağı için esnafın çok kötü etkileneceğine dikkat çekti.

Etiketler: Batman esnafı İŞLERİMİZ DURDU ramazan bayramı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.