TOPLU TAŞIMADA HİJYEN ÇALIŞMALARI EN ÜST DÜZEYDE
Yukarı

TOPLU TAŞIMADA HİJYEN ÇALIŞMALARI EN ÜST DÜZEYDE

Batman Belediyesi, toplu taşıma otobüslerini sefer öncesi ve sefer sonrası dezenfekte ederek vatandaşların daha temiz bir ortamda yolculuk yapmalarını sağlıyor.

TOPLU TAŞIMADA HİJYEN ÇALIŞMALARI EN ÜST DÜZEYDE
Bu içerik 1031 kez okundu.

Gün sonunda otobüslerin her noktasının yıkandığını ifade eden Belediye İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, coronavirüs (Covit-19)’a karşı aldığı hijyen ve dezenfekte önlemlerini en üst seviyeye çıkardı.

Şehir merkezinde farklı mahallelerde hizmet veren tüm otobüslerin bekleme noktalarında gün içerisinde 4 personel ile dezenfekte edildiğini hatırlatan yetkililer, Batmanlı vatandaşların sağlıklarının kendileri için büyük önem arz ettiğini belirterek otobüslerin gün sonunda da 8 personel ile baştan sona yıkanıp dezenfekte edildiğini söyledi.

Otobüslere el dezenfektanı yerleştirerek her yolcunun kişisel dezenfektesinin sağlandığını belirten ekiplerimiz bu arada Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali, İlçe Otogarı, Batman Sebze ve Meyve Halinde rutin olarak dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Etiketler: Batman Belediyesi toplu taşıma otobüsleri Covit-19 dezenfekte Temizlik
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.