REAL KONAK HOTEL’DEN ANLAMLI SLOGAN!
Yukarı

REAL KONAK HOTEL’DEN ANLAMLI SLOGAN!

#EVDEKAL EVDEN UZAKTAYSAN #OTELDEKAL

REAL KONAK HOTEL’DEN ANLAMLI SLOGAN!
Bu içerik 200 kez okundu.

Real Konak Hotel Genel Müdürü Hüseyin Aslan Korona Virüs nedeni ile alınan önlemleri desteklediğini belirtirken evde kal çağrısına karşılık “#evdekal evden uzaktaysan #oteldekal” çağrısında bulundu.

Batman’ın ve bölgenin tek kalite ödüllü ve dört yıldızlı oteli Real Konak Hoteli, sağlık bakanlığının talimatları doğrultusunda dezenfeksiyon işlemlerine uygun olarak önlemlerini aldıklarını ifade ederken, otel genel müdürü Hüseyin Aslan yaptığı açıklamada : “Korona Virüs salgınına karşı dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi anlamda yoğun tedbirler alınıyor. Bu dönemde, salgından korunmak ve yayılımını önlemek açısından evde kalmak büyük önem taşıyor ancak iş gereği veya başka sebeplerden ötürü evinden uzakta kalan  insanlar  var. Bizim için hijyen her zaman ön planda olmuştur fakat  bu virüsün yayılımı ile beraber önlemlerimizi arttırarak devam ediyoruz, otel misafirlerimize en üst düzeyde hijyen ve konfor sağlamanın mutluluğunu yaşıyor ve Korona Virüs salgınını hep birlikte en kısa sürede ve en az hasarla atlatacağımıza inanıyorum.” Diyerek salgından korunmak için aldıkları önlemleri sıraladı; “ *Çalışanlarımızın ve misafirlerimizin birbiriyle olan güvenli mesafelerini korumayı sağlayacak gerekli bütün tedbirler alındı. *Otelimizin tüm bölgeleri ve bütün odalar tek tek virüslere karşı etkili olduğu kanıtlanmış dezenfektanlar ile belirlenen ideal aralıklarla temizleniyor.

*Buharla temizlik işlemi yapmaya başlandı

*Misafir taleplerine göre ateş ölçme hizmetimiz bulunuyor

*Resmi makamlarla sürekli iletişim ve takip halinde kalarak alınması muhtemel tüm acil durumlara karşı hazırlığımızı yapıyoruz.

*’Gün boyunca, işlem yapan personel ve misafirler için el dezenfektanı ve kolonya hazır bulunduruyoruz.

*Her saat tüm yüzeyler, merkezi girişten başlayarak tüm kapı kolları, asansör düğmeleri, ve korkulukları özellikle temizletiyoruz.

*Otel personeli sürekli tek kullanımlık maskeler ve eldivenler ile çalışıyor

Gösterdiğimiz extra özen ve aldığımız önlemlerle misafirlerimizin rahat edebilmeleri, kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz, ve yapmaya devam edeceğiz. Biz Real Konak Hotel ailesi olarak bu süreçte milletimizin yanındayız” diyerek konuşmasını sonlandır.

Etiketler: Real Konak Hotel Hüseyin Aslan Korona Virüs anlamlı sloğan “#evdekal evden uzaktaysan #oteldekal Batman oetl sağlık duyuru
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir