BATMAN ESNAFI: İŞLERİMİZ DURDU
Yukarı

BATMAN ESNAFI: İŞLERİMİZ DURDU

Türkiye'de Coronavirus tedbirlerinin sıklaşmasının ardından birçok sektör adeta durma noktasına geldi. Virüsün en çok etkilediği kesimlerin başında ise esnaf geliyor.

BATMAN ESNAFI: İŞLERİMİZ DURDU
Bu içerik 279 kez okundu.

Batman esnafı, son günlerde Coronavirus tedbirlerinin artmasından dolayı vatandaşların dışarı çıkmamasıyla birlikte iş yapamaz hale geldiğini belirtiyor. Bu olumsuz gidişatın devam etmesi halinde kendileriyle birlikte çok sayıda esnafın işyerlerini kapatmak durumunda kalacağını ifade eden esnaf, hükümetin mağduriyetlerine ilişkin bir çözüm yolu bulmasını istedi. İçişleri Bakanlığının Coronavirus tedbirleri kapsamında alınan kararı olumlu bulduklarını fakat bu kısıtlamanın küçük esnafın işlerini durma noktasına getirdiğini vurgulayan giyimci esnafı İlhan Yıldız, önlerini göremediklerini kaydetti.

 

Etiketler: Coronavirus tedbirler esnaf Batman esnafı işlerimiz durdu
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir