ACAYİP BİR PSİKOPAT
Yukarı

ACAYİP BİR PSİKOPAT

Batman Tarafsız Haber Gazetesi yazarı Osman Bilgin yazdı...

ACAYİP BİR PSİKOPAT
Bu içerik 348 kez okundu.

Ekranda Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca var. Gelişmeleri takip ediyorum. Bazen diyorum ki acaba Fahrettin Koca, Tayyip Erdoğan sürekli ekranda mı kalsalar? Onlar konuşmasa bile bir güven sarıyor gönlümü. Neden böyle konuşuyorum? Çünkü diğer ülkelerdeki başkanların konuşmaları ile kıyas ediyorum. İtalya, İspanya almış başını gidiyor. İlk etapta Çin’de görülen bu salgın İtalya’da hızla yayıldı. İtalya’da ölenlerin sayısı Çin’de ölenlerin sayısını ne yazık ki geçti. İran, İtalya, İspanya gerekli önlemleri alamadı. Türkiye şuan gayet başarılı bir süreç yönetiyor. Umarım hastalığın seyri bir anda değişir. Hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum.

Sayın Koca’nın açıklamasına başlarken ki konuşması gayet güzeldi. Gazetecilere, işini özveri ile yapan ve ilkeli haber için çalışan ajans çalışanlarına teşekkür etti. Ardından sağlık çalışanlarına ve gerekli tedbirleri alan Türk halkına şükranlarını ifade etti. Alacağımız tedbirler ile bu salgının yok olmasına katkıda bulunabileceğimizi duyurdu. Son günlerde 65 yaş ve üstü insanlara tanınan sokağa çıkma yasağına ilişkin yorumda bulundu. Yaşlılarımızı nazik bir dille uyaran Koca, evlerinde kalmalarını istirham etti.

65 yaş ve üstü insanlara tanınan sokağa çıkma yasağına ilişkin toplum aslında genel bir yasağın çıkmasını istiyor. Gençlerin sahil boyu dolaşmaları, o mekân senin bu mekân benim dinlemeden dışarıda gezmelerinin tehlikeli olduğunun uyarısı yapılıyordu. Bakan Koca ise her insanın kendisini izole etmesi gerektiğini duyurdu. Aslında Koca çok zor bir şey istiyordu. Her insanın nefsi ile mücadele etmesi gerekiyor. Martın sonundayız. Havalar gittikçe güzelleşiyor. Halkı tutmak çok zor olacak. Umarım toplumun nefis ile mücadelesi başarılı ile sonuçlanır.

Hazır martın sonundayız da aklıma çok güzel bir slogan geldi. ‘Martın sonu bahardır.’ Diyordu CHP.          Sorun bu slogan olabilir mi sizce?  O marttan sonra ne bahar yaşadık ne de sonrasındaki yazı gördük.       Çok sonradan camilere akın ettiler ve şimdilerde camiler kapalı. Adamlar herkesle tokalaşacağız dedi ama ne yazık ki aramıza mesafe koymak zorunda kaldık. Ah be CHP, alacağın olsun!

Yaşanan gelişmeler ile birlikte okullar tatil edilmişti. Pazartesi itibariyle de Trt ve Milli Eğitim Bakanlığının işbirliğiyle EbaTv’den eğitime devam ediliyor. Öğrencilerin eğitimlerine evlerinden devam etmesi ve bu sürecin tatil olmadığını hatırlatmak istiyor yetkililer. Uzaktan eğitim ile ilgili beğenmediğimiz bir husus olursa güzel bir üslup ile uyarımızı dile getirebiliriz diye düşünüyorum.         

EbaTv’de eğitim veren örtülü bir öğretmen üzerinden yorum yapmak alçaklıktır! Eleştiride bulunabileceğiniz başka konu kalmadı mı? Allah aşkına ne yapmaya çalışıyorsunuz? İnsanı giyimiyle, kuşamı ile değerlendirmek nasıl bir ahmaklıktır?  Bu alçak zihniyet salgından daha tehlikelidir. Yıllardır vaka var ülkemizde. Allah’ım sen akıl fikir ver.

Ayrıca Adnan Menderes’in idam edilişi ile ilgili bir görsel yayınlandı. Hop diye zıplayanlar oldu. Bir sakin olun!Yarası olan gocunuyor. Yıllardır bu ülkenin başbakanlığını yapmış, şuan hala cumhurbaşkanı olarak görev yapmakta olan Sayın Erdoğan için çizdiğiniz anlamsız ve hadsiz karikatürlere çocuğunuz ile birlikte güldünüz de, Adnan Menderes’in idam edilişinin anlatılışı ile mi çocuklarınızın psikolojisi bozulacak?

Siz acayip birer psikopatsınız!

Etiketler: Batman Tarafsız Haber Gazetesi Osman Bilgin ACAYİP BİR PSİKOPAT
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir