VİRÜSÜ BİRLİKTE YENMELİYİZ…
Advert
Yukarı

VİRÜSÜ BİRLİKTE YENMELİYİZ…

Çin’nin Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele etmek için birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekmektedir.

VİRÜSÜ BİRLİKTE YENMELİYİZ…
Bu içerik 495 kez okundu.

Çin’nin Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele etmek için birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekmektedir. Bu nedenle yetkililerin koymuş olduğu kurallara kendi sağlığımız için uyalım, uymayanları uyaralım. Bu virüs din, dil, ırk, mezhep, sağcı, solcu ayrımı etmeden insanlığa karşı açmış olduğu bir savaştır.

**TÜM dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösteren koronavirüs can almaya devam ediyor.

Binlerce insanın hayatına mal olan koronavirüs, ülkemizde de 30 can aldı. Ülkemizin bu virüsten kurtulması için hep birlikte hareket etmemiz gerekmektedir. Devletin vermiş olduğu tüm kurallara harfiyen uyulması lazımdır. Çünkü hayatımız söz konusudur. Covid-19 din, dil, ırk, mezhep, sağcı, solcu ayrımı etmeden insanlığa karşı savaş içerisindedir. Bu savaşı kurallara uyarak kazanabiliriz.

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

Ülke olarak yeni tip corona virüsüne karşı vermiş olduğumuz bu amansız mücadelede Batman Tarafsız Haber Gazetesi olarak, devletimizin yanında olduğumuzu bildirir. Resmî kurumlarda kamuoyuna bildirilmesi gereken tüm bildirimleri en hızlı bir şekilde kamuoyuna duyuracağımızı taahhüt ederiz. Batman Basın Derneği ve Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık koronavirüs ile ilgili yaptığı açıklamada, “içinde bulunduğumuz bu zor süreçten ancak ve ancak birlik olursak sağ salim çıkabiliriz. İçinde olduğumuz durumun ciddiyetini dikkate alarak, bu mücadelenin üstesinden gelebiliriz” dedi.

Etiketler: koronavirüs salgını VİRÜSÜ BİRLİKTE YENMELİYİZ Batman Tarafsız Haber Gazetesi Cebrail Uyanık devletimizin yanındayız Covid-19 beraber Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.