Medıcal Park’ta hastalar güvende
Yukarı

Medıcal Park’ta hastalar güvende

Türkiye’yi derinden etkileyen "Corona Virüs" salgınına karşı, Medical Park Batman Hastanesi önlemlerini en üst seviyeye çıkardı.

Medıcal Park’ta hastalar güvende
Bu içerik 334 kez okundu.

Hastane Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, süreçle ilgili şu açıklamayı yaptı: "24 yıldan beri Batman'a ve bölge halkına kaliteli özel sağlık hizmeti sunuyoruz. Medical Park olarak Uluslararası kabul görmüş standartlar, uzman doktor ve personelimizle Corona Virüse ve tedavisine hazırız.   Dünyadaki bütün sağlık otoritelerinin kabul ettiği en iyi marka dezenfektanlarla, gerekli hijyen kontrolleri sağlanmaktadır." Medical Park Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Özcan Deveci de Hastanede Coronavirüs önlemlerinin alındığını, Enfeksiyon Kontrol Komitesi ve Pandemi Kurulu tarafından güncel bilgiler ışığında gereken takibin yapıldığı belirterek 24 saat süreyle hastaların kontrol altında olduğunu söyledi.

Etiketler: Medıcal Park hastalar güvende Medical Park Batman Hastanesi önlemler üst seviyeye çıkardı Hastane Genel Müdürü Yavuz Selim Ba Uzmanı Doç. Dr. Özcan Deveci sağlık
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir