BATSO’DAN 'ESNAFINA SAHİP ÇIK" ÇAĞRISI
Yukarı

BATSO’DAN 'ESNAFINA SAHİP ÇIK" ÇAĞRISI

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir, Corona virüsü nedeniyle Batman'da bazı esnafın kepenk kapatma durumu ile karşı karşıya kalacağını belirterek çağrıda bulundu.

BATSO’DAN 'ESNAFINA SAHİP ÇIK
Bu içerik 210 kez okundu.

Mülk sahiplerinin esnafa destek çıkması gerektiğini vurgulayan Demir, "Batmalı iş insanlarının elini taşın altına koymanın tam zamanı olduğunu, ilk adım olarak BATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve bir iş insanı olarak kiracılarımdan bu süreç bitene kadar, aylık kira bedellerini yarı yarıya indirdiğimi bütün kamuoyuna beyan derim. Ayrıca Batmanlı iş insanları ile yapmış olduğum istişareler neticesinde başlatmış olduğumuz bu kampanyanın destek gördüğü bizi ziyadesi ile mutlu etmiştir. İnşallah sağduyulu iş adamlarımız sayesinde bu kampanyanın bu süreç bitene kadar çığ gibi büyüyeceğinden şahsım adına hiçbir şüphem yoktur." ifadelerini kullandı.

Etiketler: Batman Ticaret ve Sanayi Odası BATSO Abdulkadir Demir Corona virüsü esnafın kepenk kapatma ESNAFINA SAHİP ÇIK çağrı
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir