BAKAN TALİMAT VERDİ, DENETİMLER BAŞLADI
Yukarı

BAKAN TALİMAT VERDİ, DENETİMLER BAŞLADI

Tarım ve Orman Bakanlığının talimatıyla başlatılan ve bir hafta boyunca devam edecek "Denetim Seferberliği" tüm Türkiye'de olduğu gibi Batman'da da başlatıldı.

BAKAN TALİMAT VERDİ, DENETİMLER BAŞLADI
Bu içerik 528 kez okundu.

Batman'da başlatılan gıda denetimlerinin bir hafta boyunca devam edeceği, denetimlerin gıda güvenilirliğinin sağlanması, gıdalarda taklit ve tağşişin önlenmesi amacıyla yürütüleceği belirtildi.

Gıda güvenilirliğini sağlamak ve farkındalığı arttırmak amacıyla, bir hafta boyunca sürecek gıda

denetim seferberliğinde ilk nokta süt ve süt ürünleri üreten ve takviye edici gıda üretimi yapan işyerleri olacağı bilgisi verildi. Bu kapsamda Batman Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Demir'in de katılımıyla Batman'da bulunan süt ve süt ürünleri işletmeleri tesislerinde denetimler gerçekleştirildi.

Etiketler: Tarım ve Orman Bakanlığı Denetim Seferberliği talimat denetim başladı gıdalar tağşişin önlenmesi Mehmet Demir
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir