BUZ KÜTLELERİ TEHLİKE SAÇIYOR!
Yukarı

BUZ KÜTLELERİ TEHLİKE SAÇIYOR!

Batman’da köprülü kavşaklarda sarkan iki metrelik buz sarkıtları tehlike saçıyor. **Batman’da etkili olan kar yağışı ve soğuk havanın ardından köprülü kavşaklarda oluşan iki metrelik buz sarkıtları, araçlar ve yayalar için büyük tehlike oluşturuyor. Başt

BUZ KÜTLELERİ TEHLİKE SAÇIYOR!
Bu içerik 202 kez okundu.

**Batman’da etkili olan kar yağışı ve soğuk havanın ardından köprülü kavşaklarda oluşan iki metrelik buz sarkıtları, araçlar ve yayalar için büyük tehlike oluşturuyor. Başta Esentepe Köprülü Kavşak olmak üzere şehrin birçok yerlerinde oluşan buz kütlelerinin olası bir tehlike saçmadan belediye ekiplerince temizlenmesi gerektiğini belirten vatandaşlar, boyu iki metreyi bulan buzlar, olası bir kazaya davetiye çıkardığını söylediler.  Vatandaşlar, bir kaza yaşanmadan yetkililerden buz kütlelerinin temizlenmesi gerektiğinin altını çizdi.     

Etiketler: batman buzlanma belediye Tehlike kar yağışı buz kütleleri Köprülü Kavşak
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir