BAŞKANLAR MAHALLELİYLE BİR ARAYA GELDİ
Yukarı

BAŞKANLAR MAHALLELİYLE BİR ARAYA GELDİ

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Seyitler Mahallesi 3061 sokaktaki altyapı sorunlarına çözüm üretmek amacıyla mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

BAŞKANLAR MAHALLELİYLE BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 319 kez okundu.

Meclis üyeleri ve teknik birim müdürleriyle birlikte Seyitler Mahallesi'ne giderek vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen Belediye Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir, yapılması düşünülen alternatif yol çalışması, altyapı ve üstyapı çalışmaları için hazırlıkların bir an önce başlatılması talimatını verdi.

Daha sonra Çamlıca Mahallesine geçerek mahalle sakinleriyle görüşen Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz, Çamlıca Mahallesi ile ilgili ulaşım, altyapı, üstyapı, fen ve imar konularında görüş talep ve şikayetleri not ettirerek Belediyenin Çamlıca Mahallesinde yapacağı çalışmalar hakkında mahalle sakinleriyle bilgi paylaşımında bulundular.

Etiketler: Batman Belediyesi Eş Başkanlar Mehmet Demir Songül Korkmaz Seyitler Mahallesi mahalleliyle görüştüler
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir