SERÊ TABLA ESNAFINA ZİYARET
Yukarı

SERÊ TABLA ESNAFINA ZİYARET

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman Belediyesi’nin kent merkezinde gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde incelemek için saha denetimine çıktı.

SERÊ TABLA ESNAFINA ZİYARET
Bu içerik 346 kez okundu.

Halkın dilek, talep ve şikayetlerini yerinde incelemek, çalışmaların durumunu yerinde görmek amacıyla saha denetimine çıkan Eş Başkanlara belediye meclis üyeleri ile teknik birim müdürleri eşlik etti. Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz, halk arasında Serê Tabla (Tabla Başı) olarak bilinen sabit semt pazarında incelemelerde bulundu. Burada semt pazarı ve çevresindeki esnafın dilek, talep ve şikayetlerini tek tek not aldıran Eş Başkanlar, bu bölümle ilgili neler yapılabileceği konusunda fizibilite çalışmasının yapılacağını söyledi.

Etiketler: Batman Belediyesi Eş Başkanlar Mehmet Demir Songül Korkmaz Halkın dilek talep şikayetler sabit semt pazarı Ziyaret
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir