EŞ BAŞKANLAR NET KONUŞTU: KAÇAK YAPILAŞMALARI YIKACAĞIZ
Yukarı

EŞ BAŞKANLAR NET KONUŞTU: KAÇAK YAPILAŞMALARI YIKACAĞIZ

İmara aykırı gerçekleştirilen kaçak yapılaşma ile ilgili konuşan Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, kaçak yapılaşmaları yıkmaya devam edeceklerini söyledi.

EŞ BAŞKANLAR NET KONUŞTU: KAÇAK YAPILAŞMALARI YIKACAĞIZ
Bu içerik 286 kez okundu.

Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen basın toplantısına Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri’nin yanı sıra birim müdürleri ile basın mensupları katıldı. İmara aykırı yapılan kaçak yapıların bir bir yıkılacağının altını çizen Eş Başkanlar: “Bunu net bir şekilde söylüyoruz, ilk gün ifade ettiğimiz gibi bugünde söylüyoruz ‘Kaçak Yapılaşmaya’ asla izin vermeyeceğiz. Kaçak yapıları yıkacağız” dediler.

“KAÇAK YAPILARI SATIN ALMAYIN”

Kaçak yapıların tek tek tespit edildiğini belirten Eş Başkanlar, bunların kamuoyuyla paylaşılacağını bu binaların kimse tarafında satın alınmaması için tespit edilen binaların listesini basın yoluyla kamuoyuyla paylaşılacağını ifade etti.

Etiketler: Batman Belediye Eş Başkanlar Dr. Mehmet Demir Songül Korkmaz kaçak yapılaşma yıkmaya devam edecek binalar yıkılacak
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir