BANKALAR TEKLİF VERMEYE BAŞLADI
Yukarı

BANKALAR TEKLİF VERMEYE BAŞLADI

Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen’in, emekli promosyonları için bankalara yaptığı çağrı yerine ulaştı.

BANKALAR TEKLİF VERMEYE BAŞLADI
Bu içerik 659 kez okundu.

Kentteki bankaların üst düzey temsilcileri Dernek Başkanı Hüseyin Ekmenle görüşerek promosyon tekliflerini sunmaya başladı. Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, 2020 yılı emekli promosyonları için bankalara çağrı yaparak, en yüksek promosyonu teklif edecek banka ile anlaşmaya varabileceklerini söyledi. Ekmen'in çağrısından sonra kentteki bankalarda teklifler bir bir gelmeye başladı. Bankaların üst düzey yöneticilerini dernek binasında ağırlayan Ekmen, teklifleri değerlendirmeye aldı. Başkan Ekmen “Emeklilere dilenci muamelesi yapmasına asla izin vermeyiz. Bankalar kazançlarından minicik bir miktarını emekliğe vermeyi çok görmesinler. Bizimle görüşe gelen tüm bankalar yetkililerine şükranlarımı sunarım" dedi.

Etiketler: Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen emekli promosyonları bankalar teklif vermeye başladı Batman emekliler
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir