MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELİNDİ
Yukarı

MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

Batman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı olan özel kreş, gündüz bakım evlerinin kuruluş ve kurucu müdürleri ile kahvaltıda bir araya gelindi.

MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELİNDİ
Bu içerik 356 kez okundu.

Kahvaltıya Vali Hulusi Şahin’in eşi Ebru Şahin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ümit Çiçek, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün diğer yönetici, çalışanları ve özel kreş ve gündüz bakımevlerinin kurucu ile kuruluş müdürleri katıldı. Bayan Ebru Şahin, özel kreş ve gündüz bakımevlerinin kurucu ile kuruluş müdürlerine çocuklarla ilgili deneyimlerini paylaştığı, bakımını sağladıkları çocuklarının hassas gruplar olduğuyla ilgili önerilerde bulundu. Müdürlükleri bünyesinde 14 kreş ve gündüz bakımevinin olduğunu ifade eden Batman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ümit Çiçek, özel kreş ve gündüz bakımevlerinin toplam kapasitelerinin 999 olduğunu şuan da 861 çocuğa hizmet verdiklerini kaydetti.

Etiketler: Batman Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ali Hulusi Şahin’in eşi Ebru Şahin Ümit Çiçek özel kreş ve gündüz bakımevlerii MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELİNDİ
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir