YANGIN İŞYERİNİ KULLANILAMAZ HALE GETİRDİ
Yukarı

YANGIN İŞYERİNİ KULLANILAMAZ HALE GETİRDİ

Batman'ın Kozluk ilçesinde çarşı merkezindeki bir kahvehanede yangın çıktı. Yangında işyerindeki eşyalar kullanılamaz hale geldi.

YANGIN İŞYERİNİ KULLANILAMAZ HALE GETİRDİ
Bu içerik 151 kez okundu.

Edinilen bilgilere göre, Çarşı merkezi Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan bir kahvehanede belirlenemeyen bir nedenden yangın çıktı. İşyerinde bulunan eşyalar yanarak kullanılamaz hale geldi. İşyerinde bulunan büyük boy bir tüpün patlamaması ise olası bir faciayı önledi. Ayrıca işyerinde kafeste bulunan 3 muhabbet kuşu da çıkan yangında telef oldu. İşyerini kiralayıp işlettiğini söyleyen Serkan Seyhan, "Gece yarısından sonra benim kahvehanem yandı. Bu işyeriyle geçimimi sağlıyordum. Her taraf yandı, televizyon, buzdolabı hiçbir şey kalmadı. Yangının, sobadan çıkma ihtimali üzerinde duruluyor. İtfaiye ekipleri de gelip rapor tuttular. Yetkililerden bu konuda yardım bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Etiketler: Batman Kozluk yangın işyeri kullanılamaz hale geldi Serkan Seyhan
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir