Halk Eğitim Merkezine ziyaret
Yukarı

Halk Eğitim Merkezine ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran Batman Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü (HEM) ziyaret edip idarecilerden çalışmalar ve devam eden kurslar hakkında bilgi aldı.

Halk Eğitim Merkezine ziyaret
Bu içerik 205 kez okundu.

Batman Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran'ı HEM Müdürü Bilal Serik karşıladı. İlk olarak öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Kurtaran, burada bir süre öğretmenlerle sohbet etti. Daha sonra üniversite hazırlık kurslarının devam ettiği sınıfları ziyaret eden Kurtaran, gençlere hazırlık dönemini en iyi şekilde değerlendirmelerini arzuladıkları hedefe ancak inanarak ve çalışarak ulaşabileceklerini söyledi.

Etiketler: Halk Eğitim Merkezi ziyaret İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran kurslar bilgi HEM Müdürü Bilal Serik Batman
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir