ÇEYİZİ YANAN GENÇ YARDIM BEKLİYOR
Yukarı

ÇEYİZİ YANAN GENÇ YARDIM BEKLİYOR

Batman’da, yıllarca çalışarak biriktirdiği parayla hayalini kurduğu evlilik için aldığı tüm eşyaları yanan Şehmus Özdemir, yetkililer ve hayırseverlerden yardım bekliyor.

ÇEYİZİ YANAN GENÇ YARDIM BEKLİYOR
Bu içerik 349 kez okundu.

Çamlıca Mahallesi 2454 Sokak üzerindeki 2 katlı bir binanın giriş katında kiracı olan 23 yaşındaki Şehmus Özdemir’in evinde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Evde bulunan Özdemir yangını söndüremedi. Özdemir’in evindeki yangın, komşularının haber vermesiyle olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangının neden çıktığı bilinmezken yaklaşık bir ay sonra düğün için hazırlık yapan Özdemir’in aldığı tüm eşyalar ise yangın nedeniyle kullanılmaz hale geldi.

Eşyaları yanarak mağdur olan Özdemir, evlilik için hazırlık yaptığını, bir ay sonra ise düğün yapmayı planladığını söyledi. Yanan evde çeyizleri ve eşyalarının olduğunu ifade eden Özdemir, pazarcılık yaparak evlenme hayaliyle yıllarca biriktirdiği eşyalarının yandığını belirterek yetkililer ve hayırseverlerden yardım çağrısında bulundu.

Etiketler: Batman Şehmus Özdemir hayırseverlerden yardım çeyiz eşyaları yandı hayalini kurduğu evlilik
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir