MAVİ KAPAKTA MUTLU SON
Yukarı

MAVİ KAPAKTA MUTLU SON

Batman Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, öğrencilerle birlikte yürüttüğü ‘Mavi Kapakla Mutlu Dünyalara El Ver’ kampanyası yoğun ilgi sayesinde hedefine ulaştı.

MAVİ KAPAKTA MUTLU SON
Bu içerik 141 kez okundu.

1 Kasım 2019 ile 1 Şubat 2020 tarihleri arasında yürütülen kampanya ile 1 engelliye elektrikli tekerlekli sandalye alınacak. Sıfır bütçe ile başlatılan, kumbaralarının bile geri dönüşümden elde edilen su bidonlarından oluşturulan kampanya kamuoyunda yoğun ilgi gördü. Halktan, kamu kurumlarından ve okullardan çok anlamlı destek aldıklarını belirten Belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri bu kampanya sayesinde bir sosyal sorumluluk projesinin daha başarıyla sonuçlandırıldığını ifade etti. Mavi Kapak Projesi hem toplumda çevre bilincinin gelişmesinde hem de engelli bir bireyin tekerlikli sandalye ihtiyacının karşılanması hedeflendiğini belirten Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri bu tür sosyal sorumluluk projelerine ileriki süreçte yenilerinin de ekleneceğini belirttiler.

Etiketler: Batman Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü öğrenciler Mavi Kapakla Mutlu Dünyalara El Ver Mavi Kapak mutlu son
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir