Şifayı Medical Park’ta buldu
Yukarı

Şifayı Medical Park’ta buldu

1 yıldır epigastrik ağrı (mide ağrısı ) ve nefes darlığı şikâyetleri yaşayan 55 yaşındaki M. Ekrem Erdem isimli hasta, Batman Medical Park Hastanesi’nde gerçekleştirilen ameliyat ile sağlığına kavuştu.

Şifayı Medical Park’ta buldu
Bu içerik 351 kez okundu.

İnatçı kusmaları ve nefes darlığı olan hasta, Medikal Park Batman Hastanesi Genel Cerrahi Op. Dr. Özgür Cem Müsri tarafından muayene edildi. Tedavi olduğu merkezlerde şifa bulamayan hastanın karın boşluğu ile göğüs boşluğunu birbirinden ayıran diyafram kasında 2 adet 7*8 cm’lik fıtık tespit edildi. Fıtıktan dolayı midenin, sol göğüs boşluğuna sıkıştığı belirlendi. Hasta, acil operasyona alındı. 2,5 saat süren kapalı yöntemle mide fıtığı ameliyatında göğüs boşluğuna sıkışan mide ve karın içi yağlı dokular, karın içindeki boşluğa alındı. Diyafram yırtıkları onarılırken, yırtık bölgelere yama konuldu. Hasta, ameliyattan sonra şifa ile taburcu edildi.

Etiketler: Şifayı Medical Park buldu Batman Medical Park Hastanesi M. Ekrem Erdem sağlık
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir