BATMAN TARAFSIZ HABER GAZETEMİZ’İN 6. YAYIN YILI NEDENİYLE GELEN KUTLAMA MESAJLARI
Yukarı

BATMAN TARAFSIZ HABER GAZETEMİZ’İN 6. YAYIN YILI NEDENİYLE GELEN KUTLAMA MESAJLARI

Batman Tarafsız Haber Gazetemize gelen 6. yıl dönümü kutlama mesajları.

BATMAN TARAFSIZ HABER GAZETEMİZ’İN 6. YAYIN YILI NEDENİYLE GELEN KUTLAMA MESAJLARI
Bu içerik 540 kez okundu.

Sayın: Cibrail UYANIK

Batman Tarafsız Haber Gazetesi Sahibi

Gazetenizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar,  yayın hayatınızda başarılar dilerim.

Hulusi ŞAHİN

Vali

++++

Değerli Tarafsız Haber Gazetesi Ailesi’ne

“Haber alma özgürlüğümüz adına mesai gözetmeksizin gece gündüz çalışan ve her koşulda emeğini esirgemeden ortaya koyan; tarafsız habercilik anlayışını ilke edinerek şehrimizin sorunlarına ve sıkıntılarına çare olmak adına gündeme taşıyan; özgür yayıncılık anlayışı ile Batman´a değer katan  Batman Tarafsız Haber Gazetesi´nin ve tüm çalışanlarının bu başarısının devamını dileyerek nice 6. yılları geride bırakmasını gönülden temenni ederim.’’

Ziver ÖZDEMİR

Batman Milletvekili

KİT Komisyonu Üyesi

+++++

Kutlama

AK Parti İl Başkanı A. Akif Gür, Tarafsız Haber Gazetesi’nin 5. yılını geride bırakarak 6. yılına girmesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Gür mesajında, “Basın kuruluşları toplumu bilinçlendiren, ülkenin büyümesi ve gelişmesinde büyük bir role sahiptir. Gazetenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde 6 yıldan bu yana yapmakta olduğu faydalı ve başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Batman Tarafsız Gazetesi 6 yıl önce çıktığı yolda belirlediği yenilikçi, dinamik, saygın, cesur gazetecilik rotasında durmadan ilerliyor. Batman'ın yerel basınında pek çok konuda öncülük yaparak ilklere imza atmış ve halkın yararını gözeterek tutarlı yayınlarıyla her kesimin haklı beğenisini kazanan Tarafsız Gazetesinin 6 kuruluş yıldönümü nedeniyle tüm emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını kutlar, başarılarla dolu nice yıllar dilerim” dedi.

AK Parti Batman İl Başkanı

 A. Akif Gür

++++

Kutlama

Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim.

Türkiye Cumhuriyeti

İletişim Başkanlığı Hukuk Müşaviri

Selami BİLGİN

+++++

Kutlama

Batman Tarafsız Haber gazetesinin altıncı kuruluş yıldönümünü tebrik eder; başta Uyanık ailesi olmak üzere gazete çalışanlarını tebrik ederim.

Giresun Vali Yardımcısı

Hasan Tanrıseven

+++++

Kutlama

Kuruluşundan bu yana adı gibi tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile yerel basınımızda kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş olan Tarafsız Gazetesi'nin  6. yıl kuruluş dönümünü içtenlikle kutlar tüm çalışanlarına nice başarılı yayın yılları dilerim.

Mustafa DEMİR

TPAO Batman Bölge Müd.

++++++

Pamukçu, gazetemizi kutladı

Tarafsız Haber Gazetesi’nin 5. yılını geride bırakarak 6. yılına girmesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Pamukçu mesajında, “Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim.

Batman İl Sağlık Müdürü

Dr. Mehmet Hakan Pamukçu

+++

Kutlama

Batmanımızın güzide gazetelerinden Tarafsız gazetesinin altıncı yayın hayatına girdiği şu günlerde, başta sevgili kardeşim ve dostum Cebrail olmak üzere Tarafsız gazetesine emek geçen bütün çalışanlarını kutluyor, yeni yayın hayatlarında başarılar temenni ediyorum.

Saadet Partisi Batman İl Başkanı

Mehmet Fırat

+++++

Kutlama

İzlediği yayın politikasıyla halkın büyük beğenisini kazanan, doğru ve ilkeli habercilik anlayışıyla gündemi belirleyen gazeteniz Tarafsız haber 6. kuruluş yıl dönümünü kutlar ve kamuoyunu doğru bilgilendirmek için gazetenizin her sayısında gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı tebrik eder; daha nice yıl dönümlerine sağlık ve esenlik içerisinde ulaşmanız dileğiyle, size ve şahsınızda tüm mensuplarınıza selam, sevgilerimi sunarım.

ASKON BATMAN ŞUBE BAŞKANI

M.SELMAN NASIROĞLU

++++

Kutlama

Kuruluşundan bu yana adı gibi tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile yerel basınımızda kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş olan Tarafsız Gazetesi'nin 6. yıl kuruluş dönümünü içtenlikle kutlar tüm çalışanlarına nice başarılı yayın yılları dilerim.

DİKA Genel Sekreteri

Yılmaz Altındağ

+++++

Kutlama

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Batman Şube Başkanı Alaaddin İraz, Tarafsız Haber Gazetesi’nin 5. yılını geride bırakarak 6. yılına girmesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İraz mesajında, “Kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışı içinde bölge haberciliğine üstün katkılar sağlayan Batman Tarafsız Haber Gazetesi’nin 6. kuruluş yıldönümü nedeniyle emeği geçen bütün gazete mensuplarını tebrik ederim. Bu duygu ve düşüncelerle, MÜSİAD yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına gazetenizin 6. yayın yılını kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

MÜSİAD Batman Şube Başkanı

Alaaddin İraz

++++

Kutlama

Yayım Hayatının 5. yılını geride bırakarak, 6. Kuruluş yıldönümünü kutlayan.

Okuyucuları ile buluştuğu ilk günden bugüne kadar yayım ilkesinden hiç ödün vermeyen, Yayımlandığı günden itibaren, en güncel ve en doğru haberi zamanında servis ederek yerel ve ulusal basında adından söz ettiren, Batman Tarafsız Haber Gazetesi Ailesinin 6. Kuruluş yıldönümünü kutlar yayım hayatlarında başarılar dileriz.

Batman-Siirt Mali Müşavirler Bölge Odası

Hayrettin BAŞARAN

Oda Başkanı

+++++

Sayın: CEBRAİL UYANIK

Batman Tarafsız Gazetesi

09 Şubat 2015 tarihinde yayım hayatına başlayan Batman Tarafsız Gazetesinin sürdürdüğü tarafsızlık ve ilkeli yayım politikası ile 5. Yılını doldurmuştur. Şahsınızda bu başarılı çalışmalara katkı sunan bütün ekibinizi ve gazetenizin 6. Yıl yıldönümünü kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

ALİ TEZDİĞ

ANGİAD Ankara Genç İş Adamları Derneği

Genel Sekreteri

+++++

Tebrik

Ülkemizde yaşanan tüm olumsuz şartlara rağmen, Gazetenizin ilkeli ve tarafsız

yayın hayatını büyük bir beğeni ve ilgiyle yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. 6. Yıl dönümünüzde Başta şahsınız olmak üzere tüm çalışanlarınızı, yönetim kurulu ve İYİ Parti Batman İl Başkanlığı adına içtenlikle kutluyorum. Bundan sonra yayın hayatınızda Başarılar dilerim.

İYİ PARTİ BATMAN İL BAŞKANI

KISMET ÇELİK

+++++

Kutlama

Toplumsal sorunları konu edindiği haberlerle ses getiren, farklı düşüncelere yer vererek fikir özgürlüğüne ve Batmana katkı sağlayan, yayın hayatı boyunca birçok ödülle taçlandırılan, başarıyı gelenek haline getiren daima hakkın, haklının ve mazlumun yanında yer alan ve sektörde hizmet sunan Batman Tarafsız Gazetesi, 6. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Bütün Gazete Çalışanlarını tebrik ederim.

BATMAN CHP İL YÖNETİM KURUL ÜYESİ

Erdal Ömeroğlu

++++

Kutlama

Kuruluşundan bu yana ilkeli yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş bulunan TARAFSIZ gazetesi 6.yayın yıl dönümünü içtenlikle kutlar, gazetenin kurucusu değerli dostum cebrail Uyanık size ve şahsınızda gazetenin tüm çalışanlarına nice başarılı yayın yılları diler, saygılar sunarım.

İş adamı

Emin Bardakçı

+++++

İlkeli, kaliteli, özgün ,özgür ve tarafsız habercilik anlayışıyla bölge haberciliğine üstün katkılar sağlayan  gazetenizin  yayın yıldönümünü kutlar, başarılı çalışmalarınızdan ötürü gazetenizde emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Batman Evrensel Yaşam Derneği Başkanı

Zühre AVCI

+++++

İlimizin birliği, beraberliği ve problemlerinin çözümü noktasında yapmış olduğu katkılardan ötürü Tarafsız gazetesi ailesine şükranlarımı sunar, bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim.

Servet KURT

MALİ MÜŞAVİR

++++++

Kutlama

Yaptığı haberlerle adından söz ettiren Batman Tarafsız Haber Gazetesi, 5. Yayın yılını geride bıraktı.

9 Şubat 2015 tarihinde yayına başlayan gazete, 6. yayın yılına ‘Merhaba’ dedi. imtiyaz sahipliğini Cebrail Uyanık ve Yazı İşleri Müdürlüğü görevini Mehmet Çelik’in yaptığı Batman Tarafsız Haber Gazetesini kutlar, nice 6. seneler dileriz.

Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliği

Mezopotamya Havzası Gazeteci ve Yayıncılar Cemiyeti

+++++

Kutlama

9 Şubat 2015 tarihinde İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık tarafından yayım hayatına başlatılan Batman Tarafsız Haber Gazetesi, Batman Basın camiasına renk katmış ve günümüze kadar sürdürmüş olduğu yayım politikası ile hak ettiği konuma gelmiştir. Yayımladığı haber ve yorumlarla kentimizin gelişmesine katkı sunan, halkımızın dilek ve taleplerini dile getiren ve vatandaşlarımızın temel hakkı olan haber alma hakkının sunumunda üzerine düşen sorumluluğu 5 yıldır aralıksız yerine getirmiştir. Şahsınızda bu başarılı çalışmalara katkı sunan bütün ekibinizi ve gazetenizin yıl dönümünü kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim”

Kudbettin Suçin

++++

Kutlama

Sayın : Cebrail Uyanık imtiyaz sahibi olduğunuz Batman Tarafsız Gazetesinin 6.kuruluş yıldönümünü kutlar; şahsınızda tüm çalışanlarınızı tebrik eder, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Erkan Nasıroğlu

++++

Kutlama

Cesur ilkeli ve adı gibi tarafsız, Tarafsız Gazetesinin imtiyaz sahibi nezdinde tüm çalışanlarının 6.ıncı yayın yılını tebrik ediyor nice yıllara.

Mali Müşavir

Lokman Kaya

++++

Kutlama

Tarafsız Gazetesi Sahibi ve Batman Basın Derneği Başkanı Cibrail Uyanık ve gazetede emeği geçen herkesi tebrik eder, Tarafsız Gazetesinin kuruluşunun 6. yılını tebrik ederiz.

 Batman Gazetesi yönetici ve çalışanları

++++

Sn. Cebrail UYANIK

Batman Tarafsız Gazetenizin 5. Yayın yılını geride bırakıp 6. Yayın Yılına girmesi nedeniyle sizi ve gazete çalışanlarını kutlar. Sizin şahsınızda size ve tüm meslektaşlarıma başarılar dilerim.

Fazıl SEZER

Gazeteci

+++++

Kutlama

Batman Tarafsız Haber gazetesinin kuruluş yıl dönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice mutlu yıllar dilerim.

Saygılarımla,

Mert Aybars

MESE İletişim Danışmanlığı

+++++

Kutlama

Grubum adına 6. yayın yılınızı kutlar çalışmalarınızda size ve ekibinize üstün başarılar dilerim.

İzmir Gurbetçi Petrolsporlular

Taraftar Grubu Başkanı

Veysi Saran

++++++

Kutlama

Tarafsız, doğru, ilkeli, cesur ve yılmadan kamuoyunu bilgilendiren gazetenizi ve ekibi ile beraber sizin nezdiniz de kutlarım. Başarılı nice yıllarınız olsun inşallah.

 Salih AY

+++++

Tarafsız Haber Gazetesi 6. yaşına girdi.

9 Şubat 2015'te yayın hayatına başlayan Tarafsız Haber Gazetesi, 5. yayın yılını geride bırakarak, 6. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. İmtiyaz sahipliğini Cebrail Uyanık'ın yaptığı Tarafsız Haber Gazetsi'nin tüm emekçilerini tebrik eder, başarı dolu yıllar dileriz.

Yüksel FM ve Objektif Gazetesi Sahibi

Yüksel Çiftçi

+++++

6. Yayın yılınızı içtenlikle kutlar.  Başarı dolu yıllar dileriz.

Batman Petrol Gazetesi Sahibi

Nedim Arslan

++++

Tarafsız, doğru, ilkeli, cesur ve yılmadan kamuoyunu bilgilendiren gazetenizi ve ekibi ile beraber sizin nezdinde kutlarız.

BHA Haber Gazetesi

Osman Seyrek ve Veysi Çam

+++++

Kutlama

6. Yayın yılına merhaba diyen, Tarafsız Gazetesi’nin yeni yayın yılını tebrik eder, İmtiyaz sahibi Cebrail UYANIK şahsında tüm ekibine, nice başarılı yayın yılları dilerim.

Çözüm Gazetesi Sahibi

Fadıl Özdemir

+++++

Sayın: Cibrail UYANIK

Batman Tarafsız Haber Gazetesi Sahibi

Gazetenizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar,  yayın hayatınızda başarılar dilerim.

Türkiye Gençlik Gazetesi Sahibi

Mekan Görük

+++++

Kutlama

6. Yayın yılına merhaba diyen, Tarafsız Gazetesi’nin yeni yayın yılını tebrik eder, İmtiyaz sahibi Cebrail UYANIK şahsında tüm ekibine, nice başarılı yayın yılları dilerim.

Demokrat Gazetesi Sahibi

Nimet Dal

++++

Kutlama

6. Yayın yılına merhaba diyen, Tarafsız Gazetesi’nin yeni yayın yılını tebrik eder, İmtiyaz sahibi Cebrail UYANIK şahsında tüm ekibine, nice başarılı yayın yılları dilerim.

Yön Gazetesi Sahibi

Ferit Tunç

+++++

DEVAM EDECEK....

Etiketler: batmantarafsız 6 yaşında kutlama mesajları Batman Tarafsız Haber Gazetesi
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir