Eş Başkanlar, 6. yılımızı kutladı
Yukarı

Eş Başkanlar, 6. yılımızı kutladı

Batman Belediyesi Eş Başkanları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir, Tarafsız Haber Gazetesi’nin 5. yılını geride bırakarak 6. yılına girmesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Eş Başkanlar, 6. yılımızı kutladı
Bu içerik 1178 kez okundu.

Belediye Eş Başkanları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir mesajlarında, “09 Şubat 2015 tarihinde yayım hayatına merhaba diyen Batman Tarafsız Gazetesi, Batman basın camiasına renk katmış ve günümüze kadar sürdürmüş olduğu yayım politikası ile hak ettiği konuma gelmiştir. Yayımladığı yorum ve haberlerle kentimizin gelişmesine katkı sunan, halkımızın dilek ve taleplerini dile getiren ve vatandaşlarımızın temel hakkı olan haber alma hakkının sunumunda üzerine düşen sorumluluğu 5 yıldır aralıksız yerine getirmiştir. Şahsınızda bu başarılı çalışmalara katkı sunan bütün ekibinizi ve gazetenizin yıldönümünü kutlar, çalışmalarınızda başarılar dileriz” dedi.

Etiketler: Batman Belediyesi Eş Başkanlar Songül Korkmaz Dr. Mehmet Demir Tarafsız Haber Gazetesi 6. yılı kutlama mesajı
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir