ÜCRETSİZ KUAFÖR HİZMETİ
Yukarı

ÜCRETSİZ KUAFÖR HİZMETİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Kredi Yurtlar Müdürlüğünde Halk Eğitimle birlikte açılan kuaförlük kursunda, lise ve Kuran kurslarında eğitim gören öğrencilerin saç tıraşları ücretsiz yapılıyor.

ÜCRETSİZ KUAFÖR HİZMETİ
Bu içerik 268 kez okundu.

 Daha önce birçok okul ve Kur’an kursunda ücretsiz tıraş hizmeti veren ustalar, son olarak Türk Telekom Anadolu Lisesinde yatılı olarak kalan öğrencilerin ve Oduncular Sitesinde kalan Kuran kursiyerlerin tıraşlarını yaptılar.

“KUAFÖRLÜK FAYDALI BİR HİZMET”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, bu hizmetin büyük faydalarının olduğunu ve aralıksız sürdüreceklerini söyledi. İl Müdürü Özperk; “Halk Eğitim Merkezimizle birlikte açtığımız kuaförlük kurslarında ihtiyaç ve talepler doğrultusunda ustalarımız ve eğitim gören çıraklarımızla birlikte ücretsiz tıraş hizmeti sunuyoruz. Bu tür faydalı kurslara ciddi anlamda ihtiyacımız var. Özellikle Kuran kurslarımız ve yatılı liselerimizden büyük talep var. Bizlerde imkânlar ve program dâhilinde yetişmeye çalışıyoruz. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Etiketler: Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü saç tıraşları ücretsiz Batman
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir