Suyun metreküpü 2 TL
Yukarı

Suyun metreküpü 2 TL

Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü temel ihtiyaç olan içme ve kullanma suyunu halka en ucuz şekilde sunmak için çaba harcıyor.

Suyun metreküpü 2 TL
Bu içerik 176 kez okundu.

En temel ihtiyaçlardan biri olan su teminini kesintisiz bir şekilde sağlayarak halka ulaştıran Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (BASKİ), suyun metreküp fiyatını 2 lira düzeyinde tutarak vatandaşların bütçesine katkı sunuyor.

Kaçak su tüketiminin önüne geçerek israfa karşı büyük mücadele veren ekiplerimiz, Türkiye’nin en ucuz suyunu temin eden belediyeler arasında yer alıyor.

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediyeler arasında Türkiye’nin en ucuz suyunu halka ulaştırmak için büyük çaba içerisinde olduklarını Batman’da suyun tonajının 2.09 TL (1 metreküp su bir ton = bu da 1000 litre ediyor) olduğunu belirterek Batman halkının hizmetin en iyisine ve en ucuzuna layık olduğunu yineledi.

 

Etiketler: Suyun metreküpü 2 TL Batman Belediyesi Batman
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir