Doktor single albüm çıkarttı
Yukarı

Doktor single albüm çıkarttı

Tıp alanındaki başarılarının yanı sıra "Müzikte de varız" diyen Özel Batman Dünya Hastanesi Başhekimi Tuncer Toklu ‘Kadro Tamam’ adlı single albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.

Doktor single albüm çıkarttı
Bu içerik 264 kez okundu.

Yaklaşık 30 yıldır müzik çalışmalarını sürdürdüğünü ve bu albümün Batman yaşamının en güzel ürünü olduğunu ifade etti. Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı olan Tuncer Toklu’nun Kadro Tamam ve Bitti isimli iki şarkıdan oluşan albümü sağlık camiasının yanı sıra dinleyicilerden de ilgi gördü. Müziğin sağlık üzerinde olumlu etkisi olduğunu söyleyen kıymetli doktorumuz söylediği şarkılarla kısa zamanda büyük alkış topladı.

Etiketler: Müzikte de varız Özel Batman Dünya Hastanesi Başhekim Tuncer Toklu Kadro Tamam single albüm Doktor single albüm çıkarttı Batman
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir