Gençler, hayvanları unutmadı!
Yukarı

Gençler, hayvanları unutmadı!

AK Parti Batman Gençlik Kolları Teşkilatı, soğuk havalarda sokakta yaşam mücadelesi veren hayvanlar için bazı noktalara mama ve yiyecek bıraktı.

Gençler, hayvanları unutmadı!
Bu içerik 300 kez okundu.

**AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı, sokakta yaşam mücadelesi veren hayvanların yiyecek bulmada sıkıntı yaşamaması için bazı noktalara mama ve yiyecek bıraktı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı A. Akif Gür, soğuk kış günlerinde sokak hayvanları için alınacak küçük önlemlerle hayatlarını kurtarmanın mümkün olduğunu belirterek, hayvanların soğuk günlerde aç ve susuz kalmamaları için tüm vatandaşlardan hassasiyet göstermelerini istedi. Gençlik Kolları Başkanı Tolga Genç, hayvanların da insanlar gibi bu dünyada yaşam hakkı olduğunu hatırlatarak, hayvanlara sahip çıkılması gerektiğini kaydetti. AK Parti Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanı Veysel Kansiran ise sokak hayvanlarına karşı farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını dile getirerek, sokak hayvanlarına karşı herkesi duyarlı olmaya çağırdı.

Etiketler: AK Parti gençlik kolları teşkilatı soğuk hava hayvanları unutmadı Gençler hayvanları unutmadı!
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir