Jiyan Park’a Kültür ve Sanat Atölyesi
Yukarı

Jiyan Park’a Kültür ve Sanat Atölyesi

Batman Belediye Eş Başkanı Songül Korkmaz, Jiyan Park ve Yaşar Kemal Kent Ormanı’nda incelemelerde bulunduktan sonra Jiyan Park’ta kültür ve sanat kadın atölyesi yapılması için talimat verdi.

Jiyan Park’a Kültür ve Sanat Atölyesi
Bu içerik 422 kez okundu.

Saha incelemesinde Eş Başkan Korkmaz’a Belediye Başkan Yardımcıları Şehriban Aydın ve Nevzat Nemcik, belediye birim müdürleri ile teknik personel eşlik etti. Jiyan Park’ta mülkiyeti belediyeye ait boş yapıyı yerinde inceleyerek binanın fiziki şartları hakkında teknik personelden bilgi alan Belediye Eş Başkanı Korkmaz, atıl durumdaki yapının yenilenerek kültür ve sanat kadın atölyesine dönüştürülmesi için çalışmalara başlanmasını istedi. Daha sonra Yaşar Kemal Kent Ormanı’na geçen Belediye Eş Başkanı Korkmaz ve beraberindekiler, kent ormanında ağaç dikme, çimlendirme, aydınlatma, yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde görerek, daha önce vatandaşların yanından geçmeye dahi çekindiği kent ormanının belediyenin yapmış olduğu çalışmalarla daha güvenli ve sosyal yaşam alanı haline getirdiklerini söyledi.

Etiketler: Jiyan Park’a Kültür ve Sanat Atölyesi Batman belediye Eş Başkanı Songül Korkmaz Jiyan Park ve Yaşar Kemal Kent Ormanı
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir