eTwinning çalıştayı sona erdi
Yukarı

eTwinning çalıştayı sona erdi

Bakanlığımız 2023 vizyon belgesinin İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Ve Yönetimi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönüllü öğretmenlere yönelik düzenlenen eTwinning Çalıştayı sona erdi.

eTwinning çalıştayı sona erdi
Bu içerik 255 kez okundu.

**Halk Eğitim Merkezinde 14-15 Ocak tarihlerinde gerçekleşen eTwinning Çalıştayını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, çalıştaya katılan ve eTwinning eğitimi alan öğretmenlere katılım sertifikalarını verdi. Çalıştayın gerçekleşmesinde emeği geçen eTwinning il temsilcisi Nagehan Rüzgar ve çalıştaya ev sahipliği yapan Halk Eğitim Merkezi (HEM) idarecilerine teşekkür eden Kurtaran, gönüllü olarak eTwinning eğitimi alan öğretmenleri kutlayıp yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diledi. Çalıştayda gönüllü öğretmenlere, temel eTwinning bilgileri, eTwinning projesi planlama, kalite etiketi ve Web 2.0 araçlarını kullanma konularında uygulamalı eğitimler verildi. Çalıştaya katılan öğretmenlerimizin edindikleri bilgi ve becerilerini mesleki alanda kullanımlarının sağlanarak mesleki gelişimlerini tamamlamış eğitimciler olarak başta öğrenciler olmak üzere tüm eğitim paydaşlarımıza faydalı olmaları amaçlandı. Kurtaran, eTwinning çalıştayı sertifika töreninin ardından Halk Eğitim Merkezinin üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik açtığı hazırlık kurslarını da ziyaret edip gençlerle bir süre sohbet etti. Kurs ziyaretinde HEM Müdürü Bilal Serik ve öğretmenlerden kurslar hakkında bilgi alan Kurtaran, gençlere üniversiteye hazırlık sürecini çok iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Etiketler: eTwinning çalıştayı sona erdi Bakanlığımız 2023 vizyon belgesi
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir