BAŞKANLAR SAHADA!
Yukarı

BAŞKANLAR SAHADA!

Belediye Eş Başkanlar Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, çalışmaların aksaksız yürütülmesi için dur durak bilmeden çalışıyorlar.

BAŞKANLAR SAHADA!
Bu içerik 269 kez okundu.

Ağaç dikiminden parke taşı döşemesine, temizlikten asfaltlamaya kadar her çalışmayı sahada denetleyen Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye Evlendirme Dairesi ve Mezarlıklar Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Belediye birimlerini ziyaret eden Belediye Eş Başkanlara, Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Astan, belediye birim müdürleri, belediye meclis üyeleri ve teknik personel eşlik etti.  Ziyaret programının ilk durağında Belediye Evlendirme Dairesini ziyaret eden Belediye Eş başkanları, nikah işlemlerinin yapıldığı evlendirme dairesinin işleyişi ve binanın fiziki durumu hakkında bilgi alırken, eksik ve aksaklıkların giderilmesi için talimat verdi. Daha sonra Mezarlıklar Müdürlüğüne geçerek çalışmalar hakkında bilgi alan Belediye Eş Başkanları, Asri Mezarlıkta devam eden ada çalışması ve parke serim çalışmalarını yerinde inceledi.

Etiketler: Belediye Eş Başkanlar Mehmet Demir Songül Korkmaz çalışmalar başkanlar sahada denetim
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir