BULVARLAR BİRBİRİNE BAĞLANACAK
Yukarı

BULVARLAR BİRBİRİNE BAĞLANACAK

Bayındır Mahallesinde bulunan ve güvenlik nedeniyle kapatılan Oduncular Caddesine alternatif bir yol açmak için Özgürlük Bulvarı, Cizre Caddesi ile TPAO Bulvarının bağlantısını sağlayan ve imar planında yer alan 3603. sokak ulaşıma açılacak.

BULVARLAR BİRBİRİNE BAĞLANACAK
Bu içerik 379 kez okundu.

Güzergahı yerinde inceleyen Batman Belediyesi Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir, yol açma çalışmalarına başlanması için talimat verdi. Batman Belediyesi, mahallelerin ulaşım ağını genişletmek ve alternatif yol güzergahları oluşturmak amacıyla imar planında yer alan cadde ve sokakların açılması için çalışmalarını sürdürüyor. Bayındır Mahallesi 3603. sokağın devamı olan kısmın ulaşıma açılması için yerinde incelemede bulunan Belediye Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir’e Belediye Başkan Yardımcı Nevzat Nemcik, birim müdürleri ve teknik personel eşlik etti. 2019 yılında imar planında yer alan 82 cadde ve sokağı ulaşıma açtıklarını belirten Belediye Eş Başkanı Dr. Demir, Batman’ın ulaşım ağını genişletmek, trafik yoğunluğunu azaltmaya yönelik alternatif güzergâhlar oluşturmak ve mahalleler arası ulaşım bağlantısını sağlamak için imar planında yer alan cadde ve sokakların tek tek ulaşıma açacaklarını belirtti.

Etiketler: Bulvarlar bağşanacak Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir Özgürlük Bulvarı Cizre Caddesi TPAO Bulvarı Batman Belediyesi
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir