Yardımcı kaynak kitapları dağıtıldı
Advert
Yukarı

Yardımcı kaynak kitapları dağıtıldı

Batman Fen Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, sınıfları ziyaret edip öğrencilerle sohbet etti. Valiliğin desteğiyle temin edilen yardımcı kaynak kitaplarını dağıttı.

Yardımcı kaynak kitapları dağıtıldı
Bu içerik 708 kez okundu.

Batman Fen Lisesi ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran'ı Okul Müdürü İsmet Ürüt karşıladı. Okulun son durumu hakkında Ürüt'ten bilgi alan Kurtaran, daha sonra okuldaki sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Kurtaran, öğrencilere Vali Hulusi Şahin'in emriyle valilik tarafından temin edilen yardımcı ders kitaplarını dağıttı. Öğrencilerle yaptığı sohbette kitap okumanın önemine dikkat çeken Kurtaran: "Sevgili gençler sizler ilimizin gözbebeği okullarımızdan olan fen lisesinde okuyorsunuz, siz yarınlarımızın bilim insanları olacaksınız, onun için çok çalışıp çok okuyacaksınız. Bugün sorunlarla boğuşan dünyamızın daha güzel bir hale gelebilmesi için kendinizi çok iyi yetiştirmeniz gerekir” dedi.

Etiketler: Batman Fen Lisesi İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran Yardımcı kaynak kitapları dağıtıldı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.