Mutat toplantısına katıldı
Advert
Yukarı

Mutat toplantısına katıldı

Hizmette verimliliği artırmak, bilgi paylaşımında bulunmak, mevcut sorunları ve çözüm yollarını görüşmek üzere, Sason İlçe Müftülüğü tarafından her ay gerçekleştirilen aylık mutat toplantısı, yeni mahalle camii taziye evinde gerçekleştirildi.

Mutat toplantısına katıldı
Bu içerik 256 kez okundu.

Toplantıya; Sason Kaymakamı Abdullah Özadalı’nın yanı sıra,  İlçe Müftüsü Süleyman Baran, ilçede görevli vaizler, imam hatipler ve Kur’an kursu öğreticileri katıldı. Özadalı, imamların topluma örnek insanlar olmaları gerektiğine değinirken, ilçemizde görev yapan müftülük çalışanlarının, kurs hocalarının, camilerdeki imam, hatip ve müezzinlerin görevlerinin önemli ve hassas olduğunu belirtti.

Halkımızın din görevlilerine duyduğu güvenin muhafaza edilmesi gerektiğine değinen Özadalı, gerek camide gerekse cami dışında dini eğitim ve hizmetler konusunda titiz şekilde çalışması ve vatandaşlarımıza karşı saygı, sevgi ve hoşgörü kuralları içerisinde davranması gerektiğini belirtti.

Etiketler: Mutat toplantısına katıldı Sason Abdullah Özadalı kaymakam Mutat
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.