BU MAÇ’IN TÜM GELİRİ AHMET İÇİN
Advert
Yukarı

BU MAÇ’IN TÜM GELİRİ AHMET İÇİN

Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Abdülvahap Akbaş, bu haftasonu oynanacak olan maçın tüm gelirinin NCL Hastası Ahmet’in tedavisine bağışlanacağını belirtti.

BU MAÇ’IN TÜM GELİRİ AHMET İÇİN
Bu içerik 1940 kez okundu.

Akbaş “Batman Petrolspor yönetimi olarak aldığımız karar neticesinde hafta sonunda oynanacak olan Nazilli Belediyespor karşılaşmasının tüm gelirini nadir görülen ve ölümcül olan NCL hastalığına yakalanan Ahmet Çınar Abay kardeşimizin tedavisinde kullanacağımızı tüm Batman kamuoyuna duyurmak isteriz. Tüm Batman halkının büyük duyarlılık gösterdiği, güzel şehrimizin toplumsal hassasiyetlerini ön plana çıkaran ve maçın tüm gelirinin tedavisinde kullanacağımız küçük kardeşimiz Ahmet Çınar Abay’a destek olmak amacıyla tüm halkımızı pazar günü oynanacak olan Nazilli Belediyespor maçına bekliyoruz.  Hiç bir başarının ve kupanın küçük kardeşimiz Ahmet’in canından önemli olmadığının altına çizerek Batman Petrolspor olarak Ahmet Çınar Abay kardeşimizin yanında olacağımızı tüm kamuoyuna bildiririz. Batman halkı ve Petrolspor taraftarı her zaman böylesi konularda duyarlılığını göstermiş ve her türlü fedakarlığı yapmaktan çekinmemiştir. Bir kez daha güzel şehrimizin tek yürek olarak pazar günü stadyumu doldurarak sporun birleştirici ruhunu göstereceğinden şüphemiz yoktur” dedi.

Etiketler: Batman Petrolspor NCL Hastası Ahmet Nazilli Belediyespor maç geliri ahmet için Batman Abdülvahap Akbaş Batman Petrolspor Kulübü
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.