Altın kız, Türkiye ikincisi
Advert
Yukarı

Altın kız, Türkiye ikincisi

Batman Petrolspor Atletizm takımı sporcusu altın kız Ruken Tek Mersin de düzenlenen Turkcel Kulüpler arası Kros Süper liginde Genç Kızlar kategorisinde Türkiye 2 oldu.

Altın kız, Türkiye ikincisi
Bu içerik 238 kez okundu.

Cumartesi günü koşulan 4 km’lik yarışın 3995 metresini birinci olarak götüren başarılı atletin çizgide rakibi Fenerbahçe’den Dilek Öztürk’e geçildi. Seyircilerin yakından takip ettiği müsabakada Ruken’in performansı ayakta alkışlandı.

DEMİR: RUKEN’İ TEBRİK EDİYORUM

TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir Mersin ilinde düzenlenen kulüplerarası kros liginde takımların gösterdikleri performans ve Ruken’in başarısından dolayı sporcuyu tebrik ettiğini söyledi. Demir yaptığı açıklamada “Altyapıdan yetişen sporcularımız oluşturmuş olduğu takımlar ile liglerde mücadele etmekteyiz. Gerçekten başta altın kızımız Ruken olmak üzere Genç Kızlarımızı ve Genç Erkek takımlarımızı ülkemizin en büyük takımları ile kıyasıya mücadele etmelerinden dolayı kutluyorum” dedi.

Etiketler: Altın kız Türkiye ikincisi Batman Petrolspor Atletizm takımı sporcusu altın kız Ruken Tek Mersin
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.