Emrullah Altun vefat etti
Advert
Yukarı

Emrullah Altun vefat etti

Yakalandığı ilik kanseri nedeniyle durumu kötüleşen 24 yaşındaki Kur'an Hocası Emrullah Altun vefat etti.

Emrullah Altun vefat etti
Bu içerik 2321 kez okundu.

Batman Gercüş İlçesi Çiçekli  köyünden İTTİHADUL ULEMA Üyesi Molla Ali Altun'un yeğeni olan ve ailesiyle birlikte İstanbul'da ikamet eden Emrullah Altun'a (24) bir süre önce ilik teşhisi konulmuştu.

Geçen hafta kan değerlerinin düşmesiyle özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Altun, dün gece 22.00 sıralarında hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Hastalığını öğrendikten sonra sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Altun, bir iman ve tevekkül örneği göstermişti. Altun, sosyal medya hesaplarından şu mesajları paylaşmıştı: "Ey Gönül! olmadı mı "nasip değilmiş" de, talip ol rızaya, tevekkül et, kaderi gör, aşkla yönel Yüce Mevla'ya… Allah ile olduktan sonra ölüm de ömür de hoştur." Merhumun cenazesinin bugün öğlen vakti İstanbul'dan yola çıkacağı ve babasının köyü olan Gercüş'ün Çiçekli köyünde defnedileceği belirtildi. Aile, taziyeleri Batman merkezde kabul edecek.

Etiketler: Emrullah Altun vefat etti Yakalandığı ilik kanseri 24 yaşındaki Kur'an Hocası Emrullah Altun vefat etti. Batman Gercüş ilçesi
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.