Kaydınızı yaptırmayı unutmayın
Advert
Yukarı

Kaydınızı yaptırmayı unutmayın

Peygamber Sevdalıları Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Feyzi Aydın, Siyer Yarışmasına katılabilmek için kitap temininin yeterli olmadığını, en kısa zamanda siyersinavi.com adresinden kaydın yaptırılması gerektiğini söyledi.

Kaydınızı yaptırmayı unutmayın
Bu içerik 311 kez okundu.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından ‘Onu Oku, O’nu Yaşa’ temasıyla 2 Şubat tarihinde tüm Türkiye’de düzenlenecek olan Siyer Yarışması'na başvurular yoğun bir şekilde devam ediyor.

Umre ile 2 bin çeşit ödülün verileceği Siyer Yarışması ile ilgili İLKHA’ya açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Feyzi Aydın, yarışmanın son başvuru süresinin 17 Ocak Cuma günü olduğunun altını çizerek yarışmaya girecek adaylara önemli hatırlatmalarda bulundu. Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak 2 Şubat tarihinde “O’nu Oku, O’nu Yaşa” temasıyla Siyer Yarışması düzenleyeceklerini belirten Aydın, “Yarışma dört kategoride olup yazılı test usulü ile yapılacaktır. Yarışmayla ilgili tüm gelişme ve ayrıntılar peygambersevdalilari.com ve siyersinavi.com web sayfalarında yayınlanacaktır. Ayrıca gerektiğinde yarışmacılara SMS yolu ile bilgilendirme yapılabilecektir. Bilgi ve kültür yarışmaları kapsamında, Türkiye genelinde siyer yarışması ile toplumun her kesimini Peygamber Efendimizin mesajları ile buluşturarak örnek hayatının öğrenilmesi ve öğrenilenlerin hayatımızda tatbikini sağlamak ve Allah’ın rızasını kazanmayı, toplumda okuma alışkanlığının istenilen düzeyde olmadığı günümüzde okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine vesile olmayı amaçlamaktayız.” dedi.

Etiketler: Kaydınızı yaptırmayı unutmayın Peygamber Sevdalıları Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Feyzi Aydın kitap
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.