DEVLET HALKIN EMRİNDEDİR
Yukarı

DEVLET HALKIN EMRİNDEDİR

Batman Valiliği, Ahmet’e umut oldu

DEVLET HALKIN EMRİNDEDİR
Bu içerik 1231 kez okundu.

Batman Valiliği, beyin küçülmesi hastası 5 yaşındaki Ahmet Çınar Abay için yardım hesabının açıldığını bildirildi. İlk bağışı yapan Vali Hulusi Şahin, devlet vatandaşının 24 saat emrinde olduğunu söyledi.

Batman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Batman'da yaşayan Abay ailesinin beyin küçülmesi (NCL2) hastası 5 yaşındaki çocuğu Ahmet Çınar Abay için Valilik öncülüğünde yardım hesabının açıldığı bildirildi. Valilik onayı ile kurulan komisyon tarafından başlatılan yardım kampanyası ile NCL2 hastası 5 yaşındaki Ahmet Çınar Abay için umutların tekrar yeşerdiği belirtilen açıklamada, çocuğun tedavisi için Ziraat Bankası Batman Şubesi ile Batman Halk Bankası Çarşı Şubesinde yardım hesaplarının açıldığı ifade edildi. Vali Hulusi Şahin, Ahmet Çınar Abay’ın tedavisi için açılan hesaba 10 bin lira yatırarak ilk yardımda bulunan bağışçı oldu. Abay ailesini makamında ağırlayan Vali Şahin, NCL2 hastası Ahmet'i hep birlikte iyileştireceklerini belirterek, "Böylesine bir olaya kayıtsız kalamayız. Edirne'den Ardahan'a Türkiye'nin her bir köşesinde devlet vatandaşının 24 saat yanında, emrindedir." dedi.

Etiketler: Batman Valiliği Ahmet’e umut oldu Ahmet Çınar Abay yardım Vali Hulusi Şahin NCL2 hastası 10 bin lira bağış Abay ailesi
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir