ÇEVİREN, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Advert
Yukarı

ÇEVİREN, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Batman Üniversitesi Sosyal Araştırmalar ve Aktiviteler Topluluğu (SAAT) tarafından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Toplantı Salonu’nda Vali Yardımcısı Mekan Çeviren’in konuk olduğu “Söyleşi Saati Etkinliği” düzenlendi.

ÇEVİREN, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Bu içerik 616 kez okundu.

İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi öğrencilerinin teoride aldığı eğitimlerin pratikte deneyimleme fırsatı yakalamak maksadıyla düzenlenen söyleşi programına konferansa Vali Yardımcısı Mekan Çeviren, Rektör Yrd. Prof. Dr. Hakan Samur, üniversitemiz personelleri ve öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikte okumanın önemine değinen ve pratikte yaşadıklarından örnekler vererek öğrencilere tavsiyelerde bulunan Çeviren, ilk tavsiye edeceğim husus okumalısınız arkadaşlar. Ne kadar çok okursanız okuduğunuzu daha iyi anlamaya başlarsınız ve olayları daha iyi kavrayabilirsiniz. İkincisi de kendinize güvenmelisiniz. Önünüze gelen tüm sınavları hepiniz kazanabilirsiniz arkadaşlar. Hepinizde çok ciddi bir yetenek var. Bu konuda en ufak bir endişeniz olmasın. Yani sizin yapmanız gereken en önemli şey kendinize güvenmeniz, azimli ve kararlı olmanız” dedi.

Etiketler: Batman Üniversitesi Sosyal Araştırmalar ve Aktiviteler Topluluğu Vali Yardımcısı Mekan Çeviren Söyleşi Saati Etkinliği öğrenciler Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.