PETROLSPOR’DA YÖNETİM BELİRLENDİ
Yukarı

PETROLSPOR’DA YÖNETİM BELİRLENDİ

Batman Petrolspor’u krizden çıkaran Vali Hulusi Şahin, mesai bitiminde Batman Petrolspor’un yeni yönetimini belirledi.

PETROLSPOR’DA YÖNETİM BELİRLENDİ
Bu içerik 510 kez okundu.

Bazı il yöneticilerinin de aralarında bulunduğu işadamıyla bir araya gelen Vali Şahin, Batman Petrolspor’un yönetim kurulunu da açıkladı. Yaklaşık bir saat süren toplantının ardından yönetim kurulu şekillendi. Batman Petrolspor Kulüp Başkanlığına İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş, Asbaşkanlığa BATSO yönetim kurulu üyesi Bayram Demirhan, Futbol Şube sorumluğuna işadamı Mustafa Balaban, Basın Sözcülüğüne işadamı Emin Çelik, Hukuk İşleri’ne Avukat Orhan Güzel, yönetim kurulu üyeliklerine ise Burhan Dinç ve Yalçın Güneştekin getirildi.

BASIN SÖZCÜSÜ ÇELİK’TEN İLK AÇIKLAMA

Batman Petrolspor Basın Sözcülüğüne getirilen Emin Çelik, görev bölümünün yapılmasının ardından ilk açıklamayı yaptı. Vali Hulusi Şahin’e teşekkür eden Krımızı-beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Çelik şunları kaydetti: “Her şeyden önce güzide takımımız Batman Petrolspor’un yapılanmasında yeni bir çalışma başlatan Valimiz sayın Hulusi Şahin’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca kulübün yeni yapılanmasında üzerlerine düşeni yapan TPAO Bölge Müdürü Mustafa Demir, BATSO Başkanı Kadir Demir, Özel İdare Genel Sekreteri Kadir Özer, Gençlik ve Spor Müdürü Şafii Özperk ile Borsa Başkanı Arif Güneş’e de müteşekkiriz. Yine bu zorlu süreçte kulübümüzün yanında olan taraftarlar ile Batmanlılara teşekkürlerimizi sunuyoruz. 60 Yıllık kulübümüzün geçirdiği sürecin farkındayız. Artık geçmişe değil, önümüze bakıyoruz. Öncellikli hedeflerimizden biri ligde kalmaktır.”

“TEKNİK DİREKTÖR ARAYIMIZ BAŞLADI”

Basın Sözcüsü Çelik, şöyle devam etti: “Toplantının hemen ardından Kulüp Başkanımız sayın Abdulvahap Akbaş ve yönetim kurulu üyelerimizle teknik direktör arayışlarımıza başladık. 3. Ligi bilen ve özellikle grubumuzda deneyimi olan başarılı bir teknik direktörle anlaşmak istiyoruz. İlk yarının bitimine 2 maçımız kaldı. Futbolcu arkadaşlarımızın kalan iki maçımızı puan ve puanlarla kapatmalarına inanıyoruz. Taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz. Bizi bu göreve layık görenleri mahcup etmeyeceğiz. Batman Petrolspor’a eski başarılı günleri yaşatmaya çalışacağız.”

Etiketler: Batman Petrolspor yeni yönetim belirledi Vali Hulusi Şahin Batman spor
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir