KAÇAK BÜFELER YIKILDI
Advert
Yukarı

KAÇAK BÜFELER YIKILDI

Batman Belediyesi, kaçak ve ruhsatsız yapılarla mücadele çalışmaları kapsamında kaldırımları işgal ederek vatandaşların yaya yolunu kapatan 5 ruhsatsız yapıyı yıktı.

KAÇAK BÜFELER YIKILDI
Bu içerik 787 kez okundu.

Farklı mahallelerde yapılan denetimlerde daha önce boşaltılıp kaldırılması yönünde yapılan tebligata rağmen kaçak işyerlerini kaldırmayanlara belediye ekipleri müdahale etti.

Hürriyet Mahallesi Şerzan Kurt Parkı karşısında bulunan Sağlıklı Hayat Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun önünde kaçak bir şekilde inşa edilerek ambulans ve hastaların giriş çıkışını engelleyen büfeler Belediye ekiplerince kontrollü bir şekilde yıkılarak ortadan kaldırıldı.

Kaçak büfelerin yakımı sırasında Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerine Batman İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de destek verdi.

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, kamusal alanların izinsiz, ruhsatsız kullanılmasına ve yer işgallerine kesinlikle müsaade edilmeyeceğini bununla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirterek : “Halkımızın huzur ve refahı, rahatlıkla kaldırımlarda yürüyebilmeleri ve herhangi bir engelle karşılaşmamaları için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Elimizi taşın altına koyduk. Kaçak yapılara müsaade etmeyeceğiz. Halkımızdan da aynı duyarlılığı bekliyoruz” dediler.

Etiketler: Batman Belediyesi kaçak yapılar kaçak büfeler yıkıldı ruhsatsız yapılar 5 ruhsatsız yapı atman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz kaçak işyerleri Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.