REAL KONAK MELEKLERİ UNUTMADI
Yukarı

REAL KONAK MELEKLERİ UNUTMADI

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her fırsata farkındalık yaratan Batman Real Konak Hotel, bu kez de down sendromlu çocukları ağırladı.

REAL KONAK MELEKLERİ UNUTMADI
Bu içerik 261 kez okundu.

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engellilik konusunda duyarlılık, farkındalık yaratmak, toplum içine dahil çıkmakta zorlanan engelli bireyleri toplumla bütünleştirmek, onları topluma kazandırmak adına Real Konak Hotel büyük bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Engeliler haftası nedeniyle otelde düzenlenen etkinliğe Batman Vali yardımcısı Mekan Çeviren, Batman Üniversitesi Rektör yardımcısı Hakan Samur , Dosem Down Sendromlu Melekler Derneği ve Batman Üniversitesi  Sosyal araştırma ve aktiviteler topluluğu katıldı.Otel Genel Müdürü Hüseyin Aslan yaptığı açıklamada “Bugün down sendromlu kardeşlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Down Sendromlu öğrencilerle bugün burada duygusal ve renkli anıların yaşanmasına vesile olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

 

Etiketler: Sosyal sorumluluk projeleri Batman Real Konak Hotel down sendromlu çocuklar ağırlandı 3 Aralık Dünya Engeliler Günü Engeliler haftası duyarlılık farkındalık yaratmak Hakan Samur Batman Vali yardımcısı Mekan Çeviren Hüseyin As
Sende Yorumla...
2020   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir