FUTBOLCULARLA İLK TOPLANTI YAPILDI
Advert
Yukarı

FUTBOLCULARLA İLK TOPLANTI YAPILDI

TFF 3.lig temsilcisi Batman Petrolspor A.Ş'nin, önceki gün Batman Belediyesi İl Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş'a devredilmesinden sonra kulübün hukuk müşaviri Av. Orhan Güzel ile birlikte kulüp tesisinde futbolcularla ilk toplantı yapıldı.

FUTBOLCULARLA İLK TOPLANTI YAPILDI
Bu içerik 389 kez okundu.

Batman Petrolspor'un yeni başkanı Abdulvahap Akbaş, futbolcularla yaptığı toplantıda, bu göreve geldiği için heyecanlı olduğu, kulübe yeni bir düzenin geleceği, futbolcu alacaklarının en kısa sürede ödeneceğini, önlerindeki iki maçın ligde kalma açısından çok önemli olduğunu, futbolculardan bu sebeple eskisinden daha fazla gayret göstermeleri gerektiğini bildirdi.

 Batman Petrolspor'un yeni başkanı Abdulvahap Akbaş,  yeni yönetim kurulunun en kısa süre içerisinde belirleneceği, şehrin tüm dinamiklerinin Batman Petrolspor etrafında toplanılması gerektiğini, teknik direktör arayışına da başladıklarını, en kısa süre içerisinde bu sorunun da çözüleceğini, Batman Petrolspor gibi bir markanın ligden düşmesi gibi bir durumun söz konusu olmayacağını, öncelikle hafta sonu Muğla'da Muğlaspor ile karşılaşacağımız maç için Muğla ve civarındaki bütün şehirlerden taraftarlarımızı bu önemli maça beklediklerini söyledi.

Etiketler: Batman Petrolspor Başkan Abdulvahap Akbaş futbolcularla ilk toplantı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.